Tailpine (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Colors
he: צבעים

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Pagination
he: דפדוף

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Site logo
he: לוגו

en: Branding
he: מיתוג

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
