Tailpine (2.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ

en: Site logo
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ အမှတ်တံဆိပ် (အမှတ်အသား)
