Tailpine (2.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Example
oc: Exemple

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Last
oc: Darrièr

en: First
oc: Primièr

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Site logo
oc: Logo del site

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
