Tailpine (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Colors
sv: Färger

en: Example
sv: Exempel

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Last
sv: Sista

en: First
sv: Första

en: New
sv: Ny

en: Tabs
sv: Flikar

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Available components
sv: Tillgängliga komponenter

en: Pagination
sv: Paginering

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Site logo
sv: Webbplatsens logotyp

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
