Tailpine (2.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
