Tailpine (2.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: First
bo: དང་པོ

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Site logo
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་རྟགས

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
