Tailpine (2.0.0-rc2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Last
cy: Olaf

en: First
cy: Cyntaf

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: Available components
cy: Cydrannau sydd ar gael
