Tailpine (2.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Colors
gl: Cores

en: Example
gl: Exemplo

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: First
gl: Primeiro

en: New
gl: Novo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
