Tailpine (2.0.0-rc2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
