Tailpine (2.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Colors
lv: Krāsas

en: Example
lv: Piemērs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Site logo
lv: Vietnes logo

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
