Tailpine (2.0.0-rc3) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Search
ms: Carian

en: Password
ms: Kata laluan

en: Name
ms: Nama

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Custom
ms: Tersuai

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Search form
ms: Borang carian

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Text Formats
ms: Format Teks
