Tailpine (2.0.0-rc3) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Example
sk: Príklad

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Last
sk: Posledné

en: First
sk: Prvý

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Site logo
sk: Logo webu

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
