TalkingMaps (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Reset
cy: Ailosod

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
