TalkingMaps (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Reset
it: Ripristina

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale
