TalkingMaps (8.x-1.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር
