TalkingMaps (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
