TalkingMaps (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
