TalkingMaps (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
