TalkingMaps (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
