TalkingMaps (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
