TalkingMaps (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
