TalkingMaps (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
