TalkingMaps (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
