TalkingMaps (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
