TalkingMaps (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
