TalkingMaps (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno
