TalkingMaps (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
