TalkingMaps (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Reset
et: Tühista

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
