TalkingMaps (8.x-1.8) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
