TalkingMaps (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Reset
is: Tómstilla

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt
