TalkingMaps (8.x-1.9) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
