TalkingMaps (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Reset
be: Скінуць

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
