TalkingMaps (8.x-1.9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
