TalkingMaps (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
