TalkingMaps (8.x-1.9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو
