TalkingMaps (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend
