Tally (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Default
da: Standard

en: Count
da: Antal

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til

en: Reference method
da: Referencemetode

en: No placeholder
da: Ingen placeholder
