Tamper (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Required
pl: Wymagane

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Date format
pl: Format daty

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Other
pl: Inne

en: Both
pl: Oba

en: Operation
pl: Czynność

en: Source
pl: Źródło

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Thousands separator
pl: Separator tysięcy

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Word
pl: Słowo

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Format string
pl: Wyrażenie formatujące

en: Unique
pl: Unikalne

en: Exact
pl: Dokładny

en: Hash
pl: Hasz

en: Number of characters
pl: Ilość znaków

en: Tamper
pl: Manipuluj

en: Invert filter
pl: Odwróć filtr

en: The number of decimal places.
pl: Liczba miejsc dziesiętnych.

en: The character to use as the decimal point.
pl: Znak który zostanie użyty do oddzielenia miejsc dziesiętnych.

en: The character to use as the thousands separator.
pl: Znak który zostanie użyty do oddzielenia tysięcy.

en: A numerical value.
pl: Wartość numeryczna

en: Cannot divide by zero.
pl: Nie można dzielić przez zero.
