Tamper (8.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: To
bn: বরাবর

en: Mode
bn: মোড

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ
