Tamper (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Required
hr: Nužno

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Format
hr: Oblik

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Other
hr: Ostalo

en: Both
hr: Oba

en: Operation
hr: Operacija

en: Function
hr: Funkcija

en: Source
hr: Izvor

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Null
hr: Prazan skup

en: Format string
hr: Oblik strune
