Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Number
af: Getal

en: Required
af: Verplig

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: Other
af: Ander

en: Operation
af: Operasie

en: Source
af: Bron
