Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Value
am: እሴት

en: List
am: ዝርዝር

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Source
am: ምንጭ

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ
