Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: List
be: Спіс

en: Number
be: Нумар

en: Required
be: Абавязкова

en: Field
be: Поле

en: Format
be: Фармат

en: Text
be: Тэкст

en: Date format
be: Фармат даты

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Count
be: Колькасць

en: Mode
be: Лад

en: Normal
be: Нармальны

en: Maximum
be: Максімум

en: Other
be: Іншыя

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Operation
be: Аперацыя

en: Function
be: Функцыя

en: Source
be: Крыніца

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Copy
be: Калькаваць

en: Minimum
be: Мінімум

en: Any
be: Любы

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Format string
be: Фармат радка
