Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: List
bg: Списък

en: Number
bg: Число

en: Required
bg: Задължително

en: Field
bg: Поле

en: Format
bg: Формат

en: Text
bg: Текст

en: Date format
bg: Формат на датата

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Mode
bg: Режим

en: Other
bg: Други

en: Operation
bg: Действие

en: Source
bg: Източник

en: Right
bg: Дясно
