Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Number
ca: Número

en: Required
ca: Necessari

en: Field
ca: Camp

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Date format
ca: Format de la data

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Other
ca: Altres

en: Both
ca: Ambdós

en: Operation
ca: Operació

en: Function
ca: Funció

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Thousands separator
ca: Separador de milers

en: Copy
ca: Copia

en: Minimum
ca: Mínim

en: Aggregate
ca: Agrega

en: Raw
ca: Cru

en: Any
ca: Qualsevol

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Column
ca: Columna

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Sum
ca: Suma

en: Null
ca: Nul

en: Format string
ca: Cadena de format

en: Unique
ca: Únic

en: Convert to lowercase
ca: Converteix a minúscules
