Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
