Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Required
et: Kohustuslik

en: Field
et: Väli

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Format
et: Vorming

en: Text
et: Tekst

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Other
et: Muu

en: Both
et: Mõlemad

en: Operation
et: Operatsioon

en: Function
et: Funktsioon

en: Source
et: Allikas

en: Limit
et: Limiit

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Copy
et: Kopeeri

en: Minimum
et: Miinimum

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Column
et: Tulp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Decimal point
et: punkt

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Sum
et: Summa

en: Format string
et: Vormingu sõne

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Hash
et: Räsi

en: -- Select --
et: -- Vali --
