Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Number
hy: Թիվ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Field
hy: Դաշտ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Count
hy: քանակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Left
hy: Ձախ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ
