Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Number
is: Númer

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Field
is: Svæði

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Format
is: Stílsnið

en: Text
is: Texti

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: Average
is: Meðaltal

en: Mode
is: Hamur

en: Both
is: Bæði

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Thousands separator
is: Þúsundaskil

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum

en: Column
is: Dálkur

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: -- Select --
is: -- Velja --
