Tamper (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Number
mn: Дугаар

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Field
mn: Талбар

en: False
mn: Худал

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Mode
mn: Горим

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
